Rojan jakość  sukces  usługa 

Firma "ROJAN" istnieje od 1993 roku. Jesteśmy wiodącym dystrybutorem wyrobów produkowanych przez czołowych producentów wyrobów mięsno - wędliniarskich w Polsce. Produkty oferowane przez naszą hurtownię zdobyły uznanie milionów klientów w Polsce i poza jej granicami.


o naszej firmie

Firma "ROJAN" istnieje od 1993 roku. Jesteśmy wiodącym dystrybutorem wyrobów produkowanych przez czołowych producentów wyrobów mięsno - wędliniarskich w Polsce.

Produkty oferowane przez naszą hurtownię zdobyły uznanie milionów klientów w Polsce i poza jej granicami.

Sukces jaki osiągnęliśmy to wynik realizacji wytyczonych celów czyli sprzedaż produktów najwyższej jakości, dbałość o klienta i jego potrzeby oraz postawienie na stały rozwój wszystkich działów firmy oraz pracowników.

W odpowiedzi na wciąż rosnący popyt na produkty oferowane przez naszą hurtownię stale poszerzamy naszą ofertę handlową o nowy asortyment oraz nowych producentów.

Do sprzedaży oferujemy zarówno mięso świeże drób oraz wędliny pochodzące jedynie z zakładów spełniających najwyższe normy jakościowe oraz produkcyjne.

Aby FIRMA "ROJAN" spełniała najwyższe normy jakościowe wdrażamy SYSTEM ZARZĄDZANIA JAKOŚCIĄ oraz HACCP.

Naszym życzeniem jest aby "ROJAN" zawsze kojarzył się tylko z tym co najlepsze!W 2015 roku nasza firma na Gali "Orły Polskiej Przedsiębiorczości" w Warszawie otrzymała III nagrodę w kategorii "Zachodniopomorska Firma Roku 2015"
W latach 2009, 2013 oraz 2015 nasza firma została laureatem nagród "Diamenty Forbesa" - lista polskich przedsiębiorstw najszybciej zwiększających swą wartość
W 2013 r. nasza firma dołączyła do elitarnego klubu "Gazel Biznesu". Jest to grono najdynamiczniej rozwijających się firm. Wyróżnienie przyznał Dziennik "Puls Biznesu"

Jan PATRUŚ i Roman BĄCZYŃSKI

Ząbrowo 30 | 78-120 Gościno
tel./fax: +48 94 35 12 700 | tel. komórkowy: +48 606 133 357
e-mail: handlowy2@rojan.com.pl 

KONTAK i LOKALIZACJA

Joomla Portale © All Rights Reserved.

Tomasz Kolasa tel.: 600 992 272